LOE JÄRELE: derbikangelane Giroud tõstis Milani rongi alt tagasi tiitliheitlusse (0)

Itaalia moepealinna derbi pakkus kuhjaga draamat ning Olivier Giroud hoolitses selle eest, et ka tiitliheitluses on pinge jälle elektriline.

Tiitlikaitsja Inter domineeris esimesed 70 minutit, asudes Ivan Perišici väravast avapoolajal 1:0 juhtima ning kontrollides edu näiliselt üsna mugavalt.

Seejärel otsustas peatreener Simone Inzaghi aga lühikese aja jooksul kolm vahetust teha ning Inter kaotas korraks rütmi. Sellest piisas Milanile, et mängu tagasi tulla, sest terve varasema mängu varjus püsinud Giroud lõi järsku hiilgama.

75. minutil võitis Giroud ise keskväljal palli ning jõudis kiirrünnakule spurtides tipuründesse, et Brahim Diaze löögist ettepõrganud pall väravasse libistada. Neli minutit hiljem võttis prantslane kastis osavalt palli endale kannaga ette ning saatis teise puutega löögi võrku, kindlustades Milanile 2:1 paremuse.

Milani jaoks oli tegemist viimase kümne linnaderbi jooksul alles teiseks võiduks. Giroud tähetund vähendas tabeli tipus Interi edumaa kõigest ühele punktile, olgugi et tiitlikaitsjatel on veel ka üks mäng tagavaraks.