Locatelli: esimene poolaeg oli kohutav (0)

Manuel Locatelli. Foto: Scanpix / Bruno de Carvalho / ZUMAPRESS.com

Torino Juventuse poolkaitsja Manuel Locatelli sõnas pärast Meistrite liiga kohtumist Benfica vastu, et meeskonna poolt esimesel poolajal näidatu oli katastroof.

Kodumeeskond Lissaboni Benfica, kes asetseb alagrupis teisel kohal, võitis eilse põnevusmatši skooriga 4:3. See tähendab, et tabelis liiguti kolmandal kohal olevast Juventusest koguni kaheksa punkti kaugusele. Võidetud kohtumisega kustutati ka itaallaste teoreetilised võimalused edasipääsuks ning seega peab Juventus juba hoopis Euroopa liiga koha eest võitlema hakkama.

Intervjuus SportMediaSetile lausus 24-aastane Locatelli, et eile toimunu oli piinlik. "See on häbiväärne, keeruline on leida sõnu. Lähenemine oli vale ning selle eest peab vastutama kogu tiim, mitte ainult üks mängija. Esimene poolaeg oli kohutav, aga õnneks suutsime grupina reageerida ning teisel kolmveerandtunnil paremat esitust näidata. Peame vaatama ka positiivseid külgi, milleks olid mängu viimased 20 minutit. See periood näitas, et meil on siiski julgust ja võimeid sellise kaaluga matše mängida."

Torino Juventus on Meistrite liiga H-alagrupis kogunud viie kohtumisega kolm punkti ning asetseb selle saagiga kolmandal kohal. Tõusta pole enam võimalik ning seega otsustab viimane voor, kas Euroopa liigas jätkavad nemad või samadel punktidel olev Maccabi Haifa. Juventus kohtub kuuendas alagrupimängus tabeliliidri PSG-ga ning Iisraeli meeskond võtab mõõtu Benficaga.