Liverpool pääses Wolverhamptonist võiduga, kuid Mane sai vigastada (4)

Roberto Firmino 84. minuti tabamus päästis Liverpoolile võõrsil Wolverhamptoni vastu 2:1 võidu. Aafrika parim jalgpallur Sadio Mane vahetati aga avapoolajal lihasevigastuse tõttu välja.

Väravalukk muugiti lahti juba kaheksandal minutil, kui Jordan Henderson skooris õlaga Trent Alexander-Arnoldi nurgalöögist.

Pooletunnise mängu järel istus Liverpooli ründaja Mane murule maha ja ei suutnud enam jätkata. Tema asemel vahetati platsile jaapanlane Takumi Minamino, kes sai kirja oma Premier League'i debüüdi.

Teise poolaja alguses sai lõpu Liverpooli 12-tunnine puhta värava seeria liigas, kuna sihile jõudis Wolverhampton. Resultatiivse tsenderduse andis Adama Traore ja peaga suunas palli nurka Raul Jimenez.

Üsna võrdse ja mõlemapoolsete võimalustega kohtumise pööras Liverpool enda kasuks 84. minutil, pikendades oma liigavõitude seeria 14-mänguliseks. Mohamed Salahi triblingu ja Hendersoni söödu järel vormistas lõppseisu Firmino löögiga ristnurka.

Wolverhampton - Liverpool  1:2 (0:1)