Liverpool jalutas järjekordsest kaitseliinist segamatult üle (0)

Liverpool jätkab Inglismaa kõrgliigas ka viie vooru järel täiseduga - Newcastle seljatati kodus 3:1.

Newcastle alustas hästi ja läks hollandlase Jetro Willemsi hirmsast kuulist juba seitsmendal minutil 1:0 ette, kuid lõpuks läks nii nagu ikka. Sadio Mane kaks väravat andsid Liverpoolile juba poolajaks eduseisu, Mo Salah kindlustas 20 minutit enne lõppu maksimumpunktid.

See oli tänavu kõik viis mängu võitnud Liverpoolile koduliigas juba 14 järjestikune võit, kui arvestada ka kevadet, kusjuures neis kõigis on löödud vähemalt kaks väravat. Tänavu on viie mänguga kirjas 15 tabamust ja nii ei ole ka lugu, et nullimänge on kirjas vaid üks. Adrian peab postide vahel Alissoni tööga hakkama saama veel mõnda aega.

"See oli tõsine vigastus ja olukord on parem, aga me ei pane talle survet peale," rääkis Klopp mängu eel Alissonist ja täpsustas, et ilmselt ei ole brasiillast tagasi oodata enne oktoobri keskpaika ehk veel vähemalt kuues mängus.

Liverpool - Newcastle 3:1 (2:1)