Liverpool ei nõustunud sajalisi luhvtitama ja Chelsea saab tippründaja endale (0)

RB Leipzigi ründaja Timo Werneri uueks töökohaks saab Londoni Chelsea. Foto: RB Leipzigi Twitter

Euroopa üks hinnatumaid ründajaid, Saksamaa Bundesliga klubisse RasenBallsport Leipzig kuuluv Timo Werner on jõudnud kokkuleppele Londoni Chelseaga liitumise osas, teatab Inglismaa ajaleht Daily Telegraph.

24-aastase Saksamaa koondislase Werneri leping Leipzigiga kehtib veel kolm aastat, aga sisaldab 60 miljoni euro suurust väljaostuklauslit. Liverpooli peatreener Jürgen Klopp on küll Wernerist väga huvitatud, aga 60 miljonit ei söanda klubi seoses koroonaepideemiast tingitud finantsilise ebakindlusega praegu välja käia.

Selle peale tõttas kohale Chelsea, kel väljaostuklausli aktiveerimiseks vajalik raha praegu olemas. Daily Telegraphi teatel ongi Werner nüüd Chelseaga lepingutingimustes kokkuleppele jõudnud. Tema nädalapalk Londoni klubis saab olema veidi üle 200 000 euro, mis on tema praegusest töötasust vähemalt kaks korda rohkem.

Ajaleht kirjutab, et pole välistatud, et muutunud olukorras üritab Liverpool ülemineku ikkagi endale napsata, aga Chelseas ollakse kindlad, et kaup on koos ja Werner uuest hooajast nende mees.

REKLAAM

2016. aastal 10 miljoni euro eest Stuttgartist ostetud Werner mängib Leipzigis neljandat hooaega. Klubi eest peetud 122 Bundesliga-kohtumises on ta löönud 75 väravat. Tema kõige edukam hooaeg on käimasolev, kus ta on 29 mänguga löönud 25 väravat.

Saksamaa koondises tegi Werner debüüdi 2017. aastal, tuli samal aastal ka maailmajagude karikaturniiri tšempioniks ja krooniti ka võistluse parimaks väravakütiks. Praeguseks on Werneri arvel 29 A-maavõistlust ja 11 väravat, millest kaks viimast lõi ta Eesti koondise võrku - ühe mullu juunis Mainzis ja teise oktoobris Tallinnas. 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK