LOE JÄRELE: ründekahurid Osimhen ja Benzema tüürisid Napoli ja Real Madridi kindlalt kaheksa hulka (0)

Real Madrid lõi avamängus Liverpoolile viis väravat. Foto: Scanpix / Jon Super / AP Photo

Meistrite liigas said selgeks kõik kaheksa veerandfinalisti. Intriigi ja põnevust kolmapäeva õhtu eriti kaasa ei toonud, sest Real Madrid ja Napoli kaitsesid vastavalt Liverpooli ja Frankfurti Eintrachti vastu edukalt avamänguga välja võideldud edu.

Real alistas avakohtumises Liverpooli võõrsil 0:2 kaotusseisust 5:2 ega pidanud seetõttu kodus väga palju muretsema. Avapoolajal oli mõlemal väravavõimalusi, võrdselt tehti nii pealelööke kui ka raamidesse läinud üritusi. Teisel poolajal oli Real aga teravam ja täpsem ning 79. minutil vormistas Karim Benzema 1.0 võidu ja 6:2 üldedu.

Napoli oli võõrsil Frankfurti Eintrachtist 2:0 üle olnud ning kuna Eintrachti esiründaja Randal Kolo Muani end punase kaardiga korduskohtumisest välja mängis, polnud sakslastel võõrustajatele kordusmängus midagi vastu panna. Euroopa üks teravamaid ründajaid Victor Osimhen viis avapoolaja üleminutitel itaallased ette, lisas teise poolaja alguses veel ühe tabamuse ning seejärel vormistas Piotr Zielinski 3:0 lõppseisu. Kokkuvõttes oli Napoli seega parem koguni 5:0 tulemusega.

Seega on nüüd selged kõik kaheksa Meistrite liiga veerandfinalisti. Lisaks Real Madridile ja Napolile jõudsid kaheksa sekka Benfica, Chelsea, Bayern, Milan, Manchester City ja Inter. Veerandfinaalpaarid loositakse sel reedel, mängud peetakse 11. ja 12. ning 18. ja 19. aprillil.

Real Madrid - Liverpool  1:0 - kahe mängu kokkuvõttes 6:2