Lipin Sillamäe olukorrast: peaeesmärk on püsima jääda, Aidara ärasaatmine oli üllatus kõigile (1)

Maksim Lipini ja meeskonna jaoks tuli üllatusena Kassim Aidara minemasaatmine. Foto: Jana Pipar / EJL

Sillamäe Kalevi poolkaitsja Maksim Lipin rääkis Premium liiga 11. voorus Infonetilt saadud 0:3 kaotuse järel, et meeskonnal on praegu väga raske seis.

"Oleks tahtnud eelmist mängu korrata - vähemalt üks punkt siit kaasa võtta. Aga esimesed minutid ei olnud piisavalt keskendunud ja saime kaks väravat oma võrku. Psühholoogiliselt on väga raske sellest seisust end tagasi mängida," rääkis Lipin Soccernet.ee-le.

Ta lisas: "Jah, momendid olid ka meil, see on väga hea. Kui momendid on, siis on järelikult vähemalt mingigi mängupilt olemas. Aga ei suutnud realiseerida. Ei teagi, seda on vaja trennides harjutada, aga kui trennides me seda ei tee, ei tule seda ka mängus."

Nädala alguses tuli avalikuks, et leegionär, aastaid meistriliigas mänginud Kassim Aidara saadeti meeskonnast minema. Lisaks anti hundipass ka endisele Leedu koondislasele Mindaugas Kalonasele. Lipin meeskonna seisust: "Praegu on tõesti raske olukord. Tuli uudis, et Kassim läheb meeskonnast ära - see on vist jalgpalliliidusisene küsimus. Ja leedukas läks ka minema - see oli selge, sest tal oli väga halb distsipliin. Trennides on väga vähe rahvast. See, mis oli täna koosseisus, ongi see, kes on meil trennides osalenud. Sillamäel on praegu raske periood, aga ma usun, et läheb paremaks. Meie praegune peaeesmärk on Premium liigasse püsima jääda."

REKLAAM

Kas Aidara minemalöömine ei olnudki siis klubi enda otsus, vaid on seotud muude asjaoludega? "Ma ei saanud aru tegelikult. Mingid küsimused temaga olid. Ma ei tea täpselt, mis seal toimus," ei osanud Lipin toimunut selgitada.

Samas kinnitas ta, et Moldova ründaja Mihai Turcan on endiselt Sillamäel, lihtsalt vigane: "Ta on meeskonnas. Ta treenis eelmisel nädalal pea igal päeval, aga üleeile sai taas selle sama vigastuse, mis tal oli enne. See on väga halb uudis meile, sest ta on tegelikult väga hea ründaja ja oleks vajalik meile. Vaatame, mis tuleb. Äkki nad saavad mingite raviprotseduuridega ta uuesti korda ja ta saab lõpuks mängida."

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

Lee   •  
(93.185.255.***)
Selle pärast küll ei pea kartma, et välja lendate. Enam ei ole rakveret ja lõpuks saab asja tehtud Pärnu, kes ikka mitu hooaega sebinud selle viimase kohaga. Kuid nüüd nende eesmärk saab tehtud ka ja välja langetakse lõpuks. Samas usun, et sillamäel nii palju sisu ikka on, et esiliiga satsi võidetakse, juhul kui jäädakse eelviimaseks see hooaeg.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK