Leverock lõi Mehhiko vastu värava, kuid ülivalus kaotus langetas Bermuda aste madalamale (0)

Läinud öösel jõuti lõpule Põhja- ning Kesk-Ameerika Rahvuste liiga alagrupivooru mängudega.

Bermuda vajas viimases mängus juba edasipääsu kindlustanud Mehhiko vastu vähemalt viiki, et edestada nendega võrdselt kolme punkti peal olnud Panamat ning vältida langemist B-liigasse.

Kuigi Mehhiko valdas mängust koguni kolmveerandi ajast palli enda käes, viis endise Narva Transi keskkaitsja Dante Leverocki värav Bermuda kümnendal minutil üllatuslikult juhtima. Poolajaks oli seis 1:1 ning LA Galaxy ääreründaja Carlos Antuna kolmanda üleminuti värav saatis Bermuda aste madalamale.

A-alagrupis möödus viimasega vooruga USA Kanadast ning läheb järgmisel suvel peetava finaalturniiri poolfinaalis vastamisi Hondurasega. Mehhiko peab koha eest finaalis madistama Costa Ricaga.