Levante tunneb end petetuna - isegi vastaste väravavaht ütles, et kõik oli OK! (0)

Levante ja Celta Vigo madin Hispaania kõrgliiga kaugemas otsas lõppes 1:1 viigiga. Hetkel on need vaid kaks kaotatud punkti, aga hooaja lõpuks ...

Kodumeeskond läks teise poolaja alguses Roger Marti realiseeritud penaltist 1:0 ette, kuid rõõmu jätkus vaid loetud minutiteks. Siis leidis võrgu üles Celta 20-aastane kasvandik, Hispaania kõrgliigas alles teist korda väljakule pääsenud Sergio Carreira. Nii jäigi.

Kui 1:1 viik ei kurvasta tulemusena iseenesest kumbagi, siis lõpp muutis sellega leppimise Levante jaoks äärmiselt keeruliseks. Üleminutitel saatis Dani Gomez palli võrku, kuid peakohtunik Mario Melero Lopez tühistas värava, sest tema hinnangul segas avavärava autor Marti väravavaht Ivan Villari vaatevälja.

Ainult et ... "Villar tunnistas mulle, et tema vaateväljas olid ainult kaitsjad ja ma ei seganud teda kuidagi," ütles Marti pärast lõpuvilet väljaandele Gol. Tulemust see muidugi enam ei muuda.

Levante - Celta Vigo 1:1 (0:0)