Levadia vahetas kogukonnajuhti (1)

Lauri Välja, Foto: Jana Pipar

FCI Levadia uue kogukonnajuhina alustab tänasest tööd klubi senine turundusjuht Lauri Välja. Endine kogukonnajuht Aleksandr Grafov jätkab klubi juures vabatahtliku, poolehoidja ja lapsevanemana.

"Kogukonnajuhi töö on äärmiselt põnev, kuid samas ka vastutusrikas väljakutse. Soovin jätkata FCI Levadia kogukonnatöös varasemalt korda läinud tegevustega, aga samas on mul palju uusi mõtteid, mida soovin teoks teha," ütles Välja.

"Mõistsin, et FCI Levadia kogukond on üks mitmekülgsemaid Eestis ning seega väljakutseid jagub! Enne Premium liiga hooaja algust seadsime endale eesmärgiks võtta eelmisest hooajast kaasa kõik positiivsed kogemused ning lisada sinna juurde uusi mõtteid ja tegevusi. Pooleteise aasta jooksul tegime Lauriga tihedalt koostööd ning seega on ta kogukonnajuhi ameti tagamaadega hästi kursis. Usun, et Lauri saab kenasti hakkama ning lisab FCI Levadia kogukonnatööle omalt poolt uut väärtust," ütles Grafov.

REKLAAM

1 kommentaar

Aleksei B   •  
(5.100.193.***)
Edu, kuidas juba!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK