Levadia U21 teenis tabelinaabri üle suure võidu (0)

Karl Rudolf Õigus. Foto: Oliver Tsupsman

Lisaks Soccernet.ee telemängule toimus täna õhtul veel üks Esiliiga 25. vooru kohtumine. Tallinna Levadia U21 teenis selles 4:0 võidu Tallinna Kalev U21 üle.

Levadialased lõid kolm väravat ära juba 21. minutiks ja vormistasid lõppseisu 60. minutil. Kaks tabamust sai kirja Karl Rudolf Õigus. Kalevlaste auvärava jättis lõpus löömata Karl Anton Sõerde, kes eksis penaltil.

Levadia U21 jätkab seitsmendal ja Kalev U21 kaheksandal kohal. Enne mängu lahutas meeskondi vaid üks punkt, nüüd suurenes vahe neljapunktiliseks.

Mitteametlik protokoll (EJL-i kodulehelt):

22. augustil kell 19.00 Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul

JK Tallinna Kalev U21 - Tallinna FCI Levadia U21  0:4 (0:3)
6., 60. Karl Rudolf Õigus, 10. Devid Lehter, 21. Artjom Komlov

Realiseerimata penalti: 81. Karl Anton Sõerde (Kalev U21)
Hoiatused: 81. Artur Kotenko, 84. Andres Järve
Mänguolud: +19, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.