Levadia sai treeningmängus Esiliiga klubist kindlalt jagu, skooris ka 16-aastane noor (0)

Trevor Elhi lõi Levadia kolmanda värava. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee
Pärnus laagris olev FCI Levadia alistas täna Esiliigas palliva Pärnu JK sõprusmängus 4:0.

14 kohtumisest 11 võitnud Premium liiga liider läks Pärnus juba kolmandal minutil juhtima, kui täpne oli Mark Oliver Roosnupp. Juba seitsmendal minutil sai värava kirja ka liiga skoorikuningas Zakaria Beglarišvili. Teisel poolajal lisasid ühe Trevor Elhi ning 2004. aastal sündinud klubi kasvandik Artur Voilenko.

Levadia jaoks jätkub Premium liiga 26. juunil FC Kuressaare vastu. Esiliigas kuuendal kohal asuva Pärnu JK järgmine liigamäng on 20. juunil Paide Linnameeskond U21 vastu.