Levadia sai Moldova meistrilt kaotuse (0)

Türgis esimese kontrollmängu võitnud ja teise viigistanud Tallinna Levadia sai kolmandas kohtumises kaotuse, jäädes alla Moldova meistrile Tiraspoli Šerifile 0:1.

Värava vormistas Ousmane N'Diaye karistuslöögijärgses olukorras 13. minutil. Šeriff kirjutas oma kodulehel, et Levadia kohtumise jooksul midagi ohtlikku ei loonud - eestlased tegid ainsa löögi raamide vahele 90. minutil ja puurivahi jaoks oli see lihtne saak.

Levadia algkoosseis (klubi Facebooki lehelt): Sergei Lepmets (60. Artur Kotenko), Dmitri Kruglov (60. Trevor Elhi), Zurab Otšigava, Maksim Podholjuzin, Oleksandr Safronov, Markus Jürgenson, Juri Tkatšuk, Brent Lepistu, Bogdan Vaštšuk (60. Mark Oliver Roosnupp), Manucho (15. Robert Kirss), Gando (60. Juri Kolomoets).
Varus: Artur Kotenko, Trevor Elhi, Marko Lipp, Anton Krutogolov, Moorits Veering, Rasmus Peetson, Mark Oliver Roosnupp, Artjom Komlov, Robert Kirss, Karl Rudolf Õigus, Daniil Petrunin, Juri Kolomoets.