Levadia lahendas viimaks ametlikult peatreenerite-müsteeriumi (3)

Vladimir Vassiljev ja Marko Savic, uuest hooajast mõlemad ametlikult peatreenerid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Põletavana tundunud küsimus, kes on ikkagi Levadia peatreener, kas Marko Savic või Vladimir Vassiljev, hakkas eelmise hooaja lõpus võtma juba veidi anekdootlikke mõõtmeid. Hoolimata sellest, et sisuliselt polnud vähimatki vahet, kes millist tiitlit kannab, kuna mõlemad tegid oma tööd ametinimetusest sõltumatult, tundis jalgpalliavalikkus endiselt huvi: kumb?

Omapärane olukord tekkis pärast seda, kui Martin Reimi lahkumise järel sai juulis peatreeneriks senine abitreener Vassiljev, vaid kuu aega hiljem tõi Levadia aga Eestisse tagasi tunamullu Aleksandar Rogici tiimi kuulunud Marko Savici. Sestpeale juhendas mehi küljejoone taga mängu ajal häälekalt Savic, samas kui Vassiljevi hooleks jäi taktikaline pool. Kuna kord nimetati peatreeneriks Vassiljevit, siis andis Savic jällegi selle tiitli mõlemale (seejuures täpsustusega, et "Vassiljev on esimene"), võttis Soccernet.ee teemat käsitleda mitmel puhul, päris selget pilti aga ikka ei saanud.

Nüüd otsustas Levadia ametlikult teada anda, et nende esindusmeeskonda tüürivad uuel hooajal kaks peatreenerit – Vladimir Vassiljev ja Marko Savic. “Alates eelmise aasta augustist juhendavad Vassiljev ja Savic meie meeskonda tubli tandemina. Otsustasime nad mõlemad uue hooaja künnisel peatreeneriteks nimetada. Vastutusvaldkondade täpse jaotuse lepivad Vladimir ja Marko omavahel kokku,” sõnas FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko pressiteate vahendusel.

Et koos töötavad kaks peatreenerit, pole tegelikult ülemäära eriline isegi mitte Eesti jalgpallis, rääkimata laiast maailmast. Paar aastat tagasi proovisid Tartu Tammekas tandemjuhendamist Kaido Koppel ja Mario Hansi, vahest kõige kuulsama treeneritepaari moodustasid aga aastatel 2000-04 Rootsi koondise tüüri juures vastutust jaganud Lars Lagerbäck ja Tommy Söderberg.

REKLAAM

FCI Levadia abitreenerid on algaval hooajal Jevgeni Gurtšioglujants ja Tarmo Kink, fitness-treener Uroš Nikolic ja väravavahtide treener Ain Tammus.

3 kommentaari

Denis Krestinin   •  
(82.131.80.***)
liivak ja abdal rammah kirjutsid alla lepinguid levadiaga
richard777   •  
(87.119.182.***)
Denis, kõik mida transfermarktis ära kinnitatakse, ei tähenda kohe, et tõsi on.
Gio   •  
(85.253.109.***)
Denisil on õigus. Nii on.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK