Levadia ja Pareiko lõpetasid koostöö (3)

Sergei Pareiko enam FCI Levadias ei tööta. Foto: Brit Maria Tael

Tallinna FCI Levadia kinnitas oma koduleheküljel, et klubi spordidirektor Sergei Pareikoga on lõpetatud koostöö.

Klubi tänas 44-aastast meest pikaajalise töö eest ning soovis talle edu ja kordaminekuid edaspidises elus. Pareiko ise tänas samuti võistkonda: "Tänan kõiki inimesi, kellega mul oli aastate jooksul võimalus koostööd teha! Soovin nii klubile kui meeskonnale palju edu, et hooaeg meistritiitliga lõpetada."

Staažikas ekskiiper riputas oma jalgpalliputsad 2015. aastal varna. Selleks hetkeks oli Pareiko jõudnud mängida Poolas (Krakowi Wislas, 64 mängu), Venemaal (Tomski Tomis, 88 mängu / Volgogradi Rotoris, 51 mängu / Nižni Novgorodi Volga, 19 mängu) ja isegi Itaalias (Casale, 23 mängu). Koondisesärgis 65 korral väljakul jooksnud Pareiko asus viis aastat tagasi Levadia spordidirektori kohale ning töötas seal tänaseni.

REKLAAM
3 kommentaari

GERMAN Lari   •  
(62.65.215.***)
Tohoh
Miks nii?
Denis Krestinin   •  
(85.253.213.***)
Arvestades kui põnev ja emotsionaalne Pareiko on julgen pakkuda et neljapäeval käis Sergei riietusruumi läbi ja see ei onud tere tulnud mängujate ja juhtkonna poolt. + surve "AINULT KULD ON EDUKAS" ja viimaste aastate jooksul levadia ei olnud suht edukas eurosarjades
INCE   •  
(91.129.105.***)
Nägin unes, et Pareiko otsekohese mehena ütles välja, et punane Betradar ei ole ok ?

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK