Lepmets: ma ei liitu, et olla varumees, tahan ka koondist aidata (3)

Novembris Hollandi vastu oli Lepmets koondise esikinnas. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju esindusmeeskonnaga treeniv ja tõenäoliselt lähipäevil liituv vabaagent Sergei Lepmets (33) teatas, et ei naase vaid Marko Meeritsale tagalaks olemiseks.

Lepmetsa viis aastat nooremast kolleegist Meeritsast sai Kalju mängija möödunud talvel, ta on tänavu olnud meeskonna selge esiväravavaht ning statistiliselt liiga üks parimaid kindamehi. Kalju presidendi Kuno Tehva eileõhtusest kommentaarist Soccernet.ee-le võis välja lugeda, et Lepmets liituks eelkõige teise numbri ja treenerina, kuid mees ise on ambitsioonikam.

"Ma ei liitu, et olla ainult varumees - oleme sellest presidendiga rääkinud," märkis Lepmets venekeelsele ERR-ile. "Rahvuskoondise mõistes olin viimati esinumber ja olen seda järelikult järgmise mänguni. Kui olen nende mängude ajaks Kalju mängija ja esikindaks tõusnud, olen alati valmis ka koondisele appi minema."

Korra on Kaljus midagi sarnast juba aset leidnud, kui väravavahtide paari moodustasid Vitali Teleš ja Pavel Londak. Londak, kes oli lisaks ametis väravavahtide treenerina, alustas hooaega kahel korral (2018 ja 2019) varumehena, kuid mängis Teleši pingile.

REKLAAM

Samuti selgitas 33-aastane Lepmets, miks kujunes lahkumine Levadiast maikuus just selliseks nagu ta kujunes. "Pidin ütlema, et lõpetan profikarjääri, et leping lõpetada. Levadias öeldi, et profijalgpallur ei saa teisel tööl käia, aga [Kalju] president Kuno Tehva selliseid piiranguid ei sea," lausus ta.

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

purgeenius   •  
(193.143.10.***)
Meest ei võetaks mitte mingil juhul koondisesse, sest meil on see välistatud, kuna ta käib ka tööl. Islandil, Fääridel näiteks see ei ole välistatud.
Kommentaareeiole   •  
(80.235.51.***)
Kui Kalju maksab normaalset töötasu, siis ei pea ta käima teisel tööl. Kuno Tehva näitas end targa juhina. Aplaus, mis siin lisada.
parool_on_12345   •  
(83.179.136.***)
loeb ikka tase. kui tasemelt on teistest üle siis keda huvitab kas ta käib tööl või mitte.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK