Lepistu sai hooaja esimesed ametlikud minutid, Igoneni klubi lasi end esiliiga satsil üllatada (0)

Brent Lepistu sai lõpuks mängida. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Kolmapäeva õhtul peeti Norra karikavõistluste kolmanda ringi mänge. Eestlaste jaoks kulges õhtu erinevalt.

26-aastane keskpoolkaitsja Brent Lepistu sai Kristiansundi esindusvõistkonna eest kirja oma selle hooaja esimesed ametlikud minutid, kui kuulus 3:1 võidumängus Levangeri vastu oma leivaisa algkoosseisu. Lepistu võeti puhkama 62. minutil 2:0 eduseisus. Väravavaht Andreas Vaikla jälgis matši Norra tugevuselt kolmanda liiga klubi vastu varumeeste seast.

Järgmisesse ringi pääses ka Taijo Teniste koduklubi Bergeni Brann, kui võõrsil alistati 2564 pealtvaataja ees eestlase eelmine tööandja Sogndal 2:1. Teniste jälgis matši pingilt.

Üllatuskaotuse sai Lilleström, kes vandus 0:1 alla esiliigas mängivale Strömmenile. Väravavaht Matvei Igonen paraku võimalust ei saanud ja kaotusmängus tegi kaasa Viini Rapidi, Gdanski Lechia, Hannoveri ja Hoffenheimi kooliga klubi esivaht Marko Maric.