Lepik pole Šveitsis veel võimalust saanud (0)

Mark Anders Lepik (keskel rohelises) veel Šveitsis platsile pole pääsenud. Foto: Brit Maria Tael

Mark Anders Lepiku koduklubi Winterthur teenis Šveitsi esiliigas teise järjestikuse võidu, kui 2:0 alistati tabeli punane latern Rapperswil.

Kuuenda järjestikuse kaotuse teeninud Rapperswil jäi Lepiku tööandja vastu kaotusseisu juba 13. minutil, aga see ei olnud veel otsustav värav. Libe seis püsis peaaegu 90 minuti täitumiseni, aga hetked enne seda rahustas Winterthur oma tteise tabamusega kodufännid maha. Florast laenatud 18-aastane ründaja endiselt meeskonna koosseisu veel ei kuulunud.

Tänane oli Šveitsi esiliiga 21. vooru viimane kohtumine, mille järel on Winterthur 37 punktiga kolmandal kohal, aga jätkuvalt Lausanne'iga samadel punktidel. Neljandal positsioonil asuv Aarau kaotab mõlemale viie punktiga, juhib 41 punktiga Servette.