Legion palkas endale Kaljust lahkunud treeneri (0)

Deniss Belov (vasakul) koos Sergei Terehhoviga jalgpalliasja arutamas. Foto: Brit Maria Tael

TJK Legioni peatreener Deniss Belov (43) avaldas Soccernet.ee-le, et on uueks hooajaks oma tiimi täiendanud pikaaegse Nõmme Kalju treeneri Sergei Terehhoviga (45).

Pärast Kaljus mängijakarjääri lõpetamist töötas Terehhov esialgu klubi spordidirektorina, seejärel kolmveerand hooaega peatreenerina ning alates 2015. aasta sügisest abitreenerina. Alates eelmisest nädalast on ta aga Legioni abitreener.

Belovi senine abiline oli Azat Zijazov, kes aga igapäevaselt paikneb Narvas. "Raske on töötada meeskonnaga, kui üks treener on siin ja teine seal," nentis Belov. Detsembris sai ta aga teada, et Terehhov on Kaljust lahkunud ja võttis temaga ühendust. 

"Kui ma sain teada, et Sergei on vaba, siis kohtusime, arutasime ja jõudsime ühisele keelele. Alates 5. jaanuarist on ta meie ridades. Ta aitab mind treeneriküsimustes, nagu ikka. Esialgu detailsemaks ei lähe, sest kui me hakkame mitut asja korraga tegema, siis me ei jõua kuhugi. Kõigepealt peame tema mentaliteedi ja klubi mentaliteedi kokku viima. Praegu on teine nädal ja ma ütlen ausalt, et me räägime juba ühist keelt. Sergei Terehhov on inimene, kellel on väga rikas kogemus. Ta on Kaljuga kahekordne Eesti meister ja ta teab väga palju. Tänu sellele liigume samm-sammult sinna poole, kus peab sündima tulemus," usub Legioniga mullu seitsmendaks tulnud Belov.

REKLAAM

94 korda Eesti koondist esindanud Terehhov võitis mängijana lisaks Eesti meistritiitlile Valkeakoski Hakaga kuldmedali ka Soomes. 

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK