Legion ja Sidorenkov teevad omi asju eraldi, aga pole lõplikult lahku läinud (0)

Andrei Sidorenkov. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Eelmisel hooajal TJK Legionit 22 Premium liiga kohtumises esindanud Andrei Sidorenkov uueks hooajaks valmistumist meeskonnaga koos ei alustanud, aga lõplikult klubist lahkunud ei ole.

36-aastane vasakkaitsja Sidorenkov on meeskonna peatreeneri Deniss Beloviga jätkuvalt kontaktis ja lõplik otsus võetakse vastu enne 1. veebruarit.

"Hetkel on Sidorenkoviga kokkulepe selline, et me teeme omi asju eraldi, aga enne 1. veebruarit lepime kokku, kas jätkame või mitte. See oli mõlemapoolne soov. Meil on väga hea kontakt, mingit probleemi ei ole. Küsimus on lihtsalt selles, et minu nõudmised on võrreldes eelmise aastaga muutunud. Tahan, et noorus ja kogemus oleksid tasakaalus. Teine asi on see, et Andreil on ka oma plaanid," selgitas Belov.

Lisaks avaldas treener, et täiendatud on enda väravavahtide osakonda. Sinna on toodud Premium liigas üheksa korda platsil käinud Rene Merilo, kes tänavu veetis enamiku hooajast Paide U21 meeskonna pingil.

REKLAAM

"Tahame, et meil oleks väravavahtide seas konkurents ja oleks ka noori väravavahte, kes mõtlevad tulevikule. Kuna Londak (Legioni esikinnas Pavel Londak saab mais 41-aastaseks - R. V.) pole kõige noorem väravavaht Eestis, siis vaatame ka tulevikku. [Artjom] Levizile tehti oktoobris väike operatsioon, aga ta taastub ja osaleb treeningutel," võttis Belov kokku sealse olukorra.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK