Leetma nukrast tabeliseisust: olukord on keeruline, aga kadunud pole midagi (0)

Foto: Liisi Troska

Tallinna Kalev jätkab pärast Paide Linnameeskonnalt saadud 0:4 kaotust Premium liiga viimasel tabelireal, eelviimasest kohast nelja punkti kaugusel.

"Olukord on keeruline küll, aga kui me oma mänguplaani treeningult-treeningule arendame, siis selle pealt oleks võimalik endasugustelt meeskondadelt puntke võtta küll. Lootust on, kadunud pole midagi," rääkis Kalevi peatreener Liivo Leetma Soccernet.ee otseülekandes.

Kalevi eest tegid kaasa kaks uut mängumeest - sloveenist kaitsja Dominik Ivkic ja mängujuht Pavel Dõmov, mille tulemusel kasutati ka Marek Kaljumäed keskkaitses. Leetma tunnistas, et harjumatu kaitsekoosluse koostöö jättis tugevasti soovida: "Kaks uut mängijat kaitseliinis - see tekitas suurt segadust seal. Dominik ei saanud päris täpselt aru, millal mida teha, ja mingitel hetkedel olid wingback'id liialt agressiivsed pressingule minnes. Kui teised mängijad ei ole positsioonides, siis avas see liiga palju mängu."

"Kiired kolm väravat tekitasid ka olukorra, kus vastasel oli vaja lihtsalt mängu kontrollida - midagi lihtsat meie jaoks ei olnud," lisas Leetma.

REKLAAM

Paide peatreener Vjatšeslav Zahovaiko jäi iseäranis rahule mängu algusega: "Esimese poolajaga olen väga-väga rahul. Meie poolt hea algus ja hea dünaamika terve esimese poolaja vältel - seega võib hindeks panna viis pluss, sest mäng oli tehtud esimese 16 minutiga. Teisel poolajal lasime natuke jalga sirgu ja tekitasime sellega närvilisuse, aga üldises plaanis on kõik väga hea."

Paide tõusis momendil teisele tabelireale, aga Zahovaiko rõhutas taaskord, et selle peale ei tasu mõelda: "Pilgud on suunatud järgmisesse mängu, me ei vaata väga tabeliseisu. Muidugi hea on seal püsida, aga oluline on võtta mäng-mängult nii nagu me olemegi teinud, ja enesekindlalt edasi mängida."

Täispikad intervjuud (alates 2:03:10):

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK