Leetma leidis uue töökoha Soomest (0)

Foto: Raido Kull

Viimati Tallinna Kalevi peatreenerina töötanud Liivo Leetma (43) asub uuel hooajal tööle Argo Arbeiteri abilisena KTP-s.

Arbeiteri senine assistent Ossi Virta võttis vastu Kakkoneni tõusnud Käpylän Pallo peatreeneritöö ja seega vajas KTP kõrgliigasse tõstnud juhendaja uut abimeest. Varasemalt ses rollis ka Indrek Zelinskit kasutanud Arbeiter vaatas taas Eesti poole ja nii jõuti kokkuleppele Leetmaga, kes aastatel 2005-2006 ise KTP ridades mängis.

Klubi juhatuse liikme Jukka Vilkki sõnul valis Arbeiter ise Leetma välja. Koos töötati ka aastal 2018, kui Arbeiter oli Tallinna Kalevi pea- ja Leetma abitreener. "Kotkasse on lihtne tulla, sest tunnen linna ja peatreener on tuttav. Need põhjused aitasid otsust langetada," selgitas Leetma uue klubi kodulehele.

Arbeiter lisas: "Liivo rõhub minust rohkem taktikale ja tunnen teda juba pikka aega, see ainult soodustab koostööd."

REKLAAM

Leetma sai esimesed tuleristsed peatreenerina sel aastal, kui juhendas 18 mängus Tallinna Kalevit. Neist õnnestus tal võita kaks ja viigistada kolm, kuid koostöö lõpetati viletsate tulemuste tõttu.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK