Leedsi mängijad tegid Rashfordi kampaania raames suure annetuse (0)

Foto: Manchester Unitedi Twitter

Leeds Unitedi mängijad annetasid Manchester Unitedi ründaja Marcus Rashfordi algatatud kampaania raames 25 000 naela (ligi 27 500 eurot), et anda oma panus võitluses toidudefitsiidi vastu Suurbritannia laste hulgas, vahendab Sky Sports.

Rashford on juba pikemat aega avalikult võidelnud selle eest, et Suurbritannia lapsed iialgi nälga kannatama ei peaks. Oma eesmärgini jõudmiseks on ta korduvalt avaldanud survet valitsusele, et too jätkaks laste tasuta toitlustamist ka koolivaheaegadel.

Hetkeseisuga on Suurbritannia valitsus Rashfordi ettepaneku tagasi lükanud, kuid nüüd on Leeds Unitedi mängijad otsustanud võitlusesse ka oma panuse anda. Selleks annetavad Premier League'i uustulnuka mängijad programmile kokku ligi 27 500 eurot.

"Oleme meeskonnaga äärmiselt õnnelikud, et saame panustada Rashfordi programmi töösse," sõnas Leedsi kapten Liam Cooper. "Mitte ükski laps ei peaks õhtul näljasena magama minema."

REKLAAM

Käimasoleval aastal teenis Marcus Rashford pikaajalise aktivismi eest ka riikliku MBE ordeni ja aunimetuse.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK