Lazio põhjustas Milanile praeguse kümnendi suurima kaotuse (0)

Valitsev Itaalia meister AC Milan sai Serie A-s oma käimasoleva kümnendi (20ndad) suurima kaotuse, jäädes alla Laziole 0:4. Mõlemal poolajal sündis kaks väravat.

Skoor avati kauni kombinatsiooniga juba neljandal minutil - kaks tiimikaaslast lasid Mattia Zaccagni söödu läbi ja Sergej Milinkovic-Savic lõi palli alla nurka. Zaccagni vormistas Lazio teise värava, kui oli jaol pärast Adam Marušici lööki, mis põrkas Anton Tatarusanu jalgadest posti.

Teise poolaja keskel realiseeris Luis Alberto penalti, saates palli keskele üles. Penalti teenis Pedro, kellele tegi karistusalas vea Pierre Kalulu. Lõppseisu vormistas 75. minutil söötudega kastis vabaks mängitud Felipe Anderson.

Milanil on käsil rasked ajad, kuna meeskond kaotas eelmisel nädalal superkarikafinaalis Interile 0:3 ning on nüüd ilma võiduta viis ametlikku kohtumist järjest. Lazio tõusis aga Serie A tabelis kolmandaks, Milanist vaid ühe punkti kaugusele.

Lazio - Milan  4:0 (2:0)
4. Sergej Milinkovic-Savic, 38. Mattia Zaccagni, 67. pen. Luis Alberto, 75. Felipe Anderson