Lautaro Martinezi esindaja: on väga suur tõenäosus, et ta liitub Barcelonaga (0)

Foto: Interi Facebook

Milano Interi ründaja Lautaro Martinezi esindaja Sergio Zarate rääkis Fox Sportsile, et Argentina mees võib peagi Hispaania tippklubis mängida.

"Ta on tohutult hea mängija - tema arengu jaoks pole piire," ütles Martinezi esindaja. Zarate sõnad jõudsid meediasse 24 tundi pärast seda, kui Interi asepresident Javier Zanetti andis mõista, et mängija jääb Itaaliasse veel pikaks ajaks.

Javier Zanetti: "Meie saame pakkumistest keelduda, aga päeva lõpuks on siiski mängijal viimane sõna. Kuna Barcelonas mängib Lionel Messi, siis ilmselt on Lautaro soov koos mängida ühe maailma parima mängijaga."

22-aastast Argentina koondislast on Hispaania gigantklubiga seostatud juba eelmisest suvest ning pärast tänavuse aasta talve on jutud ääremängija siirdumisest La Ligasse tõsisemaks läinud. "On väga suur tõenäosus, et ta liitub Barcelonaga. Ta tahab Messiga koos mängida," rääkis Zarate.

REKLAAM

Inter on samuti Lautaro ülemineku osas sõna võtnud: "Kui palju Inter teda kinni võiks hoida, otsustab turg ise. Nagu ikka, kui Euroopa suurklubid kedagi tahavad, siis nad teevad kõik selleks, et mängija saada."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK