Laur: Tammeka muutus kärsitumaks ja jättis meile rohkem ruumi (Laaneots: esimesed 60-65 minutit kontrollisime) (0)

Foto: Imre Pühvel

Tallinna Kalevi keskkaitsja Kaspar Laur rääkis pärast teise poolaja väravatest võetud 3:1 võitu Tartu Tammeka üle, et vastased muutusid kohtumise edenedes kärsituks ning andsid seeläbi Kalevile mänguruumi.

"Päris ideaalne [teine poolaeg] ei olnud, oleksime pidanud tegelikult taga nulli hoidma, lasime lüüa liiga lihtsa värava. Aga rünnak toimis meil päris hästi," kommenteeris Laur, kes sai ise kirja ühe värava ja ühe resultatiivse söödu, Soccernet TV-le.

Milline oli treenerite sõnum vaheajal? "Midagi erilist ei olnudki, ülesanne oli võidelda samamoodi edasi. Ma arvan, et Tammeka muutus lihtsalt kärsitumaks ja nad jätsid meile lohakusest rohkem vabu ruume," vastas Laur.

Kalevi sai oma hooaja teise võidu ja mõlemad on tulnud just Tammeka vastu. Kuidas seda seletada? "Ma ei oska otsest retsepti öelda, nende vastu on lihtsalt mäng väga hästi õnnestunud. Aga läheme võitma igat mängu, paraku ei tule see tihti välja."

REKLAAM

Laur nõustus, et ta võib oma tänase tööga rahule jääda ning meeskond saab nüüd hea emotsiooniga Pärnu Vapruse vastu minna. "Seal me ei saa ka punkte kaotada, peame võitma!"

Foto: Imre Pühvel

Tammeka poolkaitsja Dominic Laaneots: "Ma ei oskagi [kaotuse põhjusena] midagi välja tuua. Kontrollisime mängu esimesed 60-65 minutit ja siis tuli õnnetu esimene värav. Ma arvan, et pärast seda lülitasime end välja, ei olnud piisavalt fookuses ja ei mänginud nii distsiplineeritult, kui oleksime pidanud."

Kas vaheajal proovis Tammeka samamoodi jätkata või midagi muuta? "Ma ei ütleks, et üritasime midagi teistmoodi teha. Pidime täpselt samamoodi palli hoidma ja võimalusi noppima, aga kahjuks ei tulnud ära ja Kalev realiseeris omad võimalused."

"Mängisime täpselt samamoodi võidu peale nagu alati ja tahtsime kodus kolm punkti võtta, aga kahjuks ütleb tabloo vastupidist seisu."

Platsi seisukorra taha ei tahtnud Laaneots pugeda: "Muruväljaku üle ei saa üldse kurta. Vastastel oli täpselt sama väljak nagu meilgi."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK