Laht: natuke loll penalti, aga Kapper on sellistes olukordades osav (3)

Foto: Liisi Troska (arhiiv)

Täna oma 29. sünnipäeva tähistav FC Kuressaare ründaja Sander Laht pidi pärast 1:1 viiki Viljandi Tulevikuga tunnistama, et penalti näol vastastele ulatatud juhtvärav tuli rumalast olukorrast.

Kuressaare domineeris esimesed pool tundi pea täielikult, aga siis tegi Joonas Soomre seljatagant vea Sander Kapperile, kes liikus palliga ohutult mööda karistusala serva.

"Tulemuse suhtes on kahetised tunded. Läbi Kuressare prillide tundus, et mäng on meie käes ja esimene poolaeg oli võib-olla natuke loll penalti, aga midagi pole teha, Kapper on sellistes olukordades osav," rääkis Laht Soccernet.ee otseülekandes.

"Teisel poolajal saime õnneks kohe alguses värava tagasi. Vahepeal läks keskväljamadinaks, aga jah, natuke kurb, et viiki jäi," jätkas Laht.

REKLAAM

Kuressaare on nüüd 12 mängu järjest võiduta ning neli meest hankisid endale täna järgmise vooru mänguks Tallinna Kaleviga ka mängukeelud.  "Kindlasti need mehed, kes praegu pingi peal on olnud, ootavad oma võimalust ja ei ole halbemad mehed kui need, kes täna algkoosseisu kuulusid. Ei ole midagi, peame edasi panema ja saame hakkama," lausus Laht.

"Mis me siin ikka seda tabelit vaatame, võtame praegu mäng korraga hooaja lõpuni ja vaatame siis, mis tabel räägib. Täna jäi üks punkt jälle pihku, nii et pole hullu," ütles ründaja ning kinnitas, et võidupõud teda murelikuks ei muuda: "Ma usun oma meeskonda ja usun, et küll see võit ka ükskord tuleb."

Sander Posti juhendamiskeelu tõttu Tuleviku peatreeneri-kohuseid täitnud Rait Oja leidis, et tulemus oli suures plaanis õiglane.  "Tuli täpselt selline mäng nagu me ootasime - võitluslik, närviline ja agressiivne. Kahju, et me ei suutnud natuke rohkem palliga domineerida," lausus ta.

"Kokkuvõttes peab rahul olema, mõlemal poolel oli veel lisaks poolikuid võimalusi, sajaprotsendilisi mitte nii palju," lisas Oja.

Täispikad intervjuud (alates 2:01:39):

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

Jaanus Kraav   •  
(86.115.58.***)
Mis m6ttes Kapper on osav? Soomre on saamatu lihtsalt. Puude oli väike, aga oli olemas, see on fakt! Ja kui karistusalas teed vea, siis nii need asjad käivad seltsimees Laht.
Jüri Virves   •  
(91.129.101.***)
No kure meeste vastu tehti neid puuteid mitu tükki Tuleviku karistusalas. Ja siis ei käinud need asjad nii, seltsimees Kraav.
Jaanus Kraav   •  
(86.115.58.***)
Kohtunik on see kes määrab, mitte sm Virves. Kure oli parem eile, aga l6ppkokkuv6ttes tuli viik. Seda ma ei vaidlusta ja ei hakka siin loopima, et kohtunik oli Tuleviku poolt v6i Kure poolt.
Saarlased tegid oma rumalate vigadega endale järgmise mängu raskemaks.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK