La Liga soovib rassismiskandaali tõttu Hispaania kõrgliigaklubi staadioni osalist sulgemist (0)

Foto: Athletic Club Twitter

La Liga esindajad soovivad, et Hispaania jalgpalliliit karistaks Espanyoli nende staadioni osalise sulgemisega pärast seda, kui Athletico Bilbao ründajat Inaki Williamsit väärkoheldi. 

Pärast laupäevast 1:1 viigimängu ütles 25-aastane Williams klubi pressiteenistusele: "Ükski mustanahaline mängija ega ka ükski teine mängija ei taha neid sõnu kunagi kuulda."

"See on vastuvõetamatu. Inimesed peaksid käima matšidel, et end nautida, oma meeskonda toetada ning kõik mängijad peaksid saama mängida sõbralikus õhkkonnas. See on kurb päev nende juhtumite tõttu, millel ei tohiks olla jalgpallis kohta," ütles 25-aastane hispaanlane.

La Liga üritab tuvastada kaasatud fänne ja esitada nende vastu kriminaalsüüdistused väärtegude toimepanemises. Hispaania jalgpalliliidul on kavas seda küsimust arutada kolmapäeval toimuval kohtumisel.

REKLAAM

Skandaali keskmes olev Espanyol kirjutas avalduses: "Meie klubi mõistab kindlalt ja selgesõnaliselt hukka kõik rassismiga seotud juhtumid jalgpalliväljakul."

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK