La Liga president CAS-i otsusest: me kõik teame, mida City tegi (0)

Foto: Tebase Twitter

La Liga president Javier Tebas väitis, et Manchester City osaleb järgmisel hooajal Meistrite liigas ainult seetõttu, et Rahvusvaheline Spordiarbitraaž (CAS) tegi oma tööd halvasti.

Rahvusvaheline Spordiarbitraaž (CAS) teatas, et Manchester Cityle määratud kaheaastane keeld osaleda eurosarjades on tühistatud. Cityle määrati karistus UEFA finantsreeglite ja ausa mängu põhimõtte rikkumise eest.

"Peame hindama, kas CAS on sobiv organ, kellele jalgpalli institutsioonilisi otsuseid edasi kaevata. Šveits on suure vahekohtu ajalooga riik, aga CAS ei vasta standardile," rääkis Tebas ESPN-ile.

"Me kõik teame, mida City tegi," ütles La Liga juht. "Kui neid UEFA algselt karistas, ei olnud enamiku Euroopa jalgpalliga seotud inimestele see suureks üllatuseks. Ma ei taha öelda, et inimesed olid õnnelikud, kuid õiglustunne oli olemas. Teine ​​sarnane klubi on PSG," rääkis ta.

REKLAAM

"City osaleb Meistrite Liigas järgmisel hooajal seetõttu, et CAS tegi asju halvasti, mitte seetõttu, et City oleks asju korrektselt ajanud," valas Tebas õli tulle. "Tahaksin näha CAS-i lõplikku otsust. Kui see ilmub ja ma seda loen, ütlen Pep Guardiolale, et ta valetas ning nad pole asju õigesti ajanud," lisas ta.

Tebas lisas, et selliste keisside puhul peaks oma sõna ütlema ka Financial Fair Play. "CAS on surnud. Olen aastaid kahelnud CAS-i suhtes, mitte ainult selle otsuses pärast, vaid ka paljude varasemate. See on vastupidine sellele, mis olema peaks," ütles Tebas.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK