Kuuenda minuti penalti koos punasega juhatas City 16 sekka (0)

Manchester City sai FA karikasarja 1/16-finaalis oodatust kergema tööpäeva, kui Fulhami keskkaitsja Tim Ream tegi juba kuuendal minutil punase kaardi väärilise penaltivea.

Ilkay Gündogan realiseeris penalti ja Bernardo Silva tegi 19. minutil seisuks 2:0, otsustades sisuliselt juba kohtumise saatuse. Teisel poolajal lisas kaks väravat omalt poolt Gabriel Jesus.

City eeskuju üritavad täna järgida Manchester United ja Liverpool, kes sõidavad külla vastavalt Tranmere'ile ja Shrewsbury'le, kes mõlemad pallivad League One'is ehk tugevuselt kolmandas liigas. Fulham kuulub aga esiliiga liidrite sekka, võideldes Premier League'i pileti eest.