Kuressaare sai värske pilguga kogukonnajuhi. "Ma tean nüüd Sander Lahte, kellest palju räägitakse!" (1)

Maris Kaljuste alustas tööd FC Kuressaare kogukonnajuhina. Foto: Alver Kivi / FC Kuressaare Facebook

FC Kuressaare uueks kogukonnajuhiks sai Maris Kaljuste, kes on võtnud kodumängude eesmärgiks täita publikuga kogu tribüün. "Plaanid on suured!" lubas saarlaste uus asjapulk.

Maris Kaljuste pole säärast ametit varem pidanud, niisiis usub ta, et ees on ootamas korralik väljakutse. Ta on töötanud Tallinnas Mustamäe linnaosas vastutava noorsootöötajana ja Kärla põhikoolis õpetajana. Lisaks tegutseb Kuressaare uus kogukonnajuht ka peojuhina. Niisiis pole Kaljuste klubi tegemistega veel täielikult sina peal, kuid töö on otsast pihta alanud.

"Ega ma klubi ja esinduse tegemistega väga kursis pole. Ma tean nüüd Sander Lahte, kellest palju räägitakse, aga kindlasti tahan ka kõigi teistega tuttavaks saada. Loodan, et saan varsti pildi selgeks. Tahan tutvuda mängijate, treenerite, vabatahtlike ja fännidega ning kõigiga, kes meie jalkaga seotud," on jalgpalliga peamiselt vaid põhikoolis kokku puutunud Kaljuste entusiastlik, vahendab FC Kuressaare koduleht.

Uus kogukonnajuht ajab taga täis tribüüni. "Ma tahan, et publik, kes tuleb mängule kaasa elama, saab õige ägeda fännielamuse. Me paneme nii hoogsalt, et poisid väljakul teaksid, et tribüünidel on neil suur tugi taga ja taustajõud toimetavad," sõnas ta.

REKLAAM

Kuigi kogukonnajuhi amet erineb totaalselt sellest, mida Kaljuste varem on teinud, siis sellest ta suurt numbrit ei tee. "Võib-olla on see ka minu plussiks, et näen asju, mida annab paremaks teha, teise pilguga," käis ta välja.

FC Kuressaare järgmine kodumäng toimub laupäeval, külla sõidab Tartu JK Tammeka. Kaljuste teatel tuleb linnastaadionile mobiilne noorsoobuss ehk noorsookeskus ratastel ning toimub palju muud huvitavat.

1 kommentaar

tpx   •  
(213.180.19.***)
Katkine plaat, 200K saab ikka tribüünid topeltäis organiseerida ;)

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK