Kuraditosin osutus Brannile õnnenumbriks, Teniste sekkus vahetusest (0)

Taijo Teniste oli osaline meeskonna magusas võidus. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee (arhiiv)

Taijo Teniste koduklubi Bergeni Brann oli püsinud Norra kõrgliigas viis mängu järjest võiduta, ent 13. liigavoorus tuldi lõpuks ometi taas väljakult ära kolme punktiga.

Võit oli seejuures magus, sest võõrsil saadi 2:1 jagu tabelis teisel real olevast Moldest. Võiduvärava lõi teise poolaja alguses nurgalöögi järel karistusalasse vabaks unustatud paremkaitsja Jon-Helge Tveita. Neli minutit hiljem vahetas Branni peatreener Lars Arne Nilsen välja mõlemad äärekaitsjad ning platsile tuli seisu kindlustama Teniste, kelle abiga õnnestus külalistel ka oma värav lõpuvileni puhtana hoida.

Liigatabelis on Brann 18 punktiga seitsmendal kohal, esikolmikust jäädakse seitsme punkti kaugusele. Liider on 13 mängust 11 võitu saanud ja seni kaotuseta püsiv Bodö/Glimt.