Künnapuu peale kaotatud finaali: see oli meie hooaja halvim mäng (0)

Foto: Soccernet.ee

Team Helmi mängija Sander Künnapuu oli peale JK Pärnu Sadamale penaltitega kaotatud Rahvaliiga finaali mõistagi äärmiselt pettunud, kuid sõnas, et sedavõrd suur toetus fännidelt tähendab meeskonnale väga palju.

"Valesti läksid väga paljud asjad. Isiklikult arvan, et meie hooaja halvim mäng. Otseses mõttes ei tulnud välja asjad lihtsalt," sõnas Künnapuu mängujärgselt.

Oli Pärnu Sadam mänguliselt üle? "Ei ütleks. Iga väike detail natuke mõjutas. Penaltitega võitis see, kel rohkem õnne oli."

Kodulinnast Tartust oli meeskonda finaali toetama saabunud ka omajagu fänne. "Väga palju tähendab (fännide toetus finaalis - toim.). Me ju teame, et Eestis see fänlus ei ole just kõige suurem. Iga fänn, kes kaasa tuleb, on väga positiivne asi ja nende ees on väga hea mängida." 

REKLAAM

Pärnu Sadama peatreener Sander Lember sõnas, et võidu võtmeks oli järelduste tegemine eelmisest aastast. "Eelmisel aastal tulime mütsiga lööma. Täna tulime rasket tööd tegema ja teadsime, et sellest piisab."

"Meil oli ka penaltitõrjuja, keda me ka enne mängu tutvustasime. See vend tõrjub iga kord ära midagi!"

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK