"Kui Messi tahab Lautaroga koos mängida, ootame teda Interisse" (0)

Lautaro on suutnud aastaga ka koondisesse murda. Foto: Copa America Twitter

Milano Interi ründaja Lautaro Martinezi agent Beto Yaque avaldas, et Barcelona on argentiinlase kohta uurinud, kuid täpsustas siis, et plaani lahkuda 21-aastasel mängijal ei ole.

Möödunud suvel kodumaalt Euroopasse tulnud Lautaro ei pannud küll ründaja kohta kokku midagi statistiliselt erakordset - debüüthooaja saldoks jäi 35 mängu ja üheksa väravat -, kuid märk on siiski maas ja potentsiaal olemas. Värskelt jääb selja taha ka edukas Copa America, kus ta neljas mängus kahel korral sahistas ja Lionel Messilt kiita sai.

Yaque rääkis esmalt Hispaania väljaandega Diario AS, kellele märkis, et nad on Barcelona huvist teadlikud ja see ei tule mängijale üllatusena. FCInterNewsile välistati igasugune üleminek aga kiiresti. "Lautaro Martinez ei lahku Interist. Ta ei jõua ära oodata, et peatreener Antonio Contega koos töötada," selgitas agent.

"Muldugi on maailma parima mängija kiidusõnad suurepärased ja panevad Lautarot ainult rohkem tööle. Vastab tõele, et Barcelona on maad kuulanud, kuid keegi pole ametlikult ühendust võtnud. Kuulujuttudes on terake tõtt, aga Lautaro jääb Interisse. Ütleme nii: kui Messi tahab Lautaroga koos mängida, siis ootame teda Interisse."

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK