Kui kindel on Voolaiu töökoht? Veskimäe: kui näiteks viis järgmist mängu kaotame, siis kindlasti tuleb teha muutused (4)

Veiko Veskimäe. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Paide Linnameeskond paikneb Premium liigas alles seitsmendal kohal, olles võitnud 13 mängust ainult kolm. Kui (eba)kindel on peatreener Karel Voolaiu töökoht? Klubi president Veiko Veskimäe ütles, et tulemused peavad paranema kiiresti.

Õhtulehe küsimusele, kas ta saab kinnitada, et Karel Voolaid püsib peatreenerina ametis kuni UEFA Konverentsiliiga alguseni ehk juuli keskpaigani, vastas Veskimäe: "Valetaksime iseendile, kui ütleksin, et jah, kindlasti püsib. Kui näiteks viis järgmist mängu kaotame, siis kindlasti tuleb teha teatud muutused. Esindusmeeskonna sportlikul juhtkonnal on kogu meie usaldus ja tugi, samuti täielik töörahu, aga ka teadmine, et antud olukorras peavad tulemused paranema pigem kiiresti."

"Eurosarjas on meie minimaalne eesmärk läbida üks ring ja koduliigas võita vähemalt medal. Kui me ei suuda teatud aeg tiitlile mängida, on aktsepteeritav, aga iga medalist kehvem tulemus võrdub selgelt lati alt läbi hüppamisega," lisas Veskimäe.

REKLAAM

4 kommentaari

stranglers   •  
(88.196.252.***)
Kui 5 mängu veel kaotada, siis on medalid läinud ka.
SunWolf   •  
(85.253.116.***)
Eks on raske tunnistada, et praeguse treeneriga sai vale valik tehtud. No ei õppi mõned teiste vigadest.
Urmo Kivilo   •  
(81.90.125.***)
Medalid on juba läinud , ja eelmise aasta euro edu ja karikas tulid meeste tuhi pealt . Kohutav treeneri valik..
stranglers   •  
(88.196.252.***)
Jah, Paide oli potentsiaalne kulla poole liikuv tiim, kuni tuli Voolaid. Mega koosseis oli ka, nüüd hakkab see juba lahjenema, + vanemad mehed pole enam selles vormis.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK