Kubassova käis üle pika aja Itaalia kõrgliigas väljakul (0)

Vlada Kubassova. Foto: Napoli Femminile

Eesti naiste koondise ründaja Vlada Kubassova koduklubi Napoli ei suutnud Itaalia kõrgliigas tabeliseisu parandada, kui kaotas võõrsil Romale 2:3.

Seejuures asus Napoli mängu juhtima, kui 14. minutil skooris Jevdokija Popadinova, kuid Roma pööras juba esimesel poolajal kaotusseisu eduks, sest 22. minutil sahistas Annamaria Serturini ja 13 minutit hiljem realiseeris penalti Alves Andresa. Napoli sai teisel poolajal küll penalti, mille realiseeris Sarah Huchet, kuid Elisa Bartoli värav 64. minutil andis võidupunktid Romale.

Kubassova sekkus mängu 82. minutil, kui kõik väravad olid löödud. See tähendab, et lõppes tema pikk mängupõud, sest eelmine kord käis Kubassova oma koduklubi eest väljakul 7. novembril, kui Napoli kaotas Milanile. Kokku on Kubassova Itaalia kõrgliigas osalenud viies mängus.

Eelmisel hooajal esiliigas mänginud Napoli on 11 mänguga kõrgliigas saanud ainult ühe punkti ning asub 12 naiskonna konkurentsis viimasel kohal. Napoli väravate vahe on 8:23. Kuuendal kohal olev Roma on kogunud 16 punkti. Torino Juventus on teeninud maksimaalsed 33 punkti.