KTP koroonaproovid olid negatiivsed, aga järgmine mäng on siiski edasi lükatud (0)

Foto: Zakaria Beglarišvili Instagram

Eelmisel teisipäeval Soome kõrgliigas Mikkeli alistanud, kuid koroonapositiivsega kokku puutunud KTP meeskond pandi karantiini ning sümptomitega mängijad andsid koroonaproovi. Nüüd on selgunud, et kõik tulemused olid negatiivsed, teatab klubi kodulehekülg.

"Ülejäänud nädala jooksul antud tulemused olid negatiivsed. Koroonapositiivsega potentsiaalse kokkupuute tõttu teeb ülejäänud meeskond proovi täna, aga kuna kolmapäevaks ei pruugi tulemused saabuda, on VPS - KTP mäng edasi lükatud," seisis KTP koduleheküljel.

Praeguse seisuga on Argo Arbeiteri, Hindrek Ojamaa ja Zakaria Beglarišvili koduklubil KTP-l kaks mängu edasi lükatud, oluline lahing Jaroga ja kohtumine VPS-iga. KTP asub Soome esiliigas 41 punktiga teisel kohal, liider AC Oulul on 44 ja kolmandal tabelireal oleval Jarol 41 punkti. KTP kasuks räägib asjaolu, et lähirivaalid on pidanud ühe mängu rohkem. 

KTP teatel toimus pühapäeva õhtul Soome jalgpalliliidu ja esiliigaklubide kohtumine, kus arutati erinevaid võimalusi, kuidas olukorda lahendada. Lõplikku otsust hooaja viimaste mängude osas veel ei langetatud. Järgmine selline kohtumine leiab aset kolmapäeval.

REKLAAM

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK