Kristal kritiseeris Legionile avavärava kinkinud Nathot (0)

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Nõmme Kalju peatreener Marko Kristal kritiseeris pärast Premium liiga 3. voorus Tallinna JK Legionilt saadud 1:2 kaotust vastase avavärava eel hooletult palli kaotanud edurivimängijat Amir Nathod, kelle ta kõigest mõned minutid varem platsile oli vahetanud.

Marko, kuivõrd palju rikkus mängu ära Vladislav Homutovi punane kaart või oli kaotuse põhjus kuskil mujal?
Ma ei tea, kas avapoolaja keskel saadud punane kaart nüüd rikkus, aga kindlasti ta muutis mängu. See on selge. Aga see polnud kaotuse põhjus. Ka kümnekesi oli meil võimalik see mäng võita. Meeskond peab kasvama, et õppida, kuidas mänge võita ja endast veel rohkem välja saada selle nimel, et mäng võita.

Kapten Subbotin kurtis, et keskendumine jättis mõnede mängijate puhul soovida.
Kui ei suuda ennast 3. voorus keskenduda, siis millest me räägime?

Oled sa nõus temaga?
Kui mängule tulev mängija ei suuda sellele keskenduda, on see tema isiklik väga suur probleem. Ma ei arva, et asi oleks keskendumises. Jalgpallis tuleb ette raskeid hetki, kui on võimalik mänge võita ainult ühtemoodi. Nimelt kui tuleb raske hetk, siis tuleb endas leida mees, kes kastanid tulest välja toob.

Kui vaadata teist poolaega, siis isegi kümnekesi me surusime Legionit. Aga nüüd on vaja teha seda kogu aeg ja teha seda lõpuni ning tuua asjad koju. Meil oli momente, aga samas kui me ei suuda Legioni nurgalöögi ajal nende mehi kinni võtta, siis on keeruline.

REKLAAM

Väljakul tuleb oma tegude eest vastutada. Kui vaatad, kuidas Legion oma esimese värava lõi, siis mitte üheski mu mänguplaanis pole kirjas, et võtad keskväljal palli, hakkad triblama ja selle ära kaotad….

Selgita palun pärast Homutovi eemaldamist 27. minutil tehtud vahetust, kus asendasid Kaarel Usta Amir Nathoga?

Selle vahetuse eesmärk oli anda rünnakule rohkem loovust. Jäime kümnekesi, aga pidime kuidagi ründama. Natho on väga loov mängija ja (irooniliselt – O. J.) ehitas täna väga loovalt meile endale ka ühe! 

SEOTUD LOOD
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK