Kreida pidi pea kiilaks ajama, sest ei saanud latile piisavalt hästi pihta (0)

FC Flora poolkaitsja Vladislav Kreida. Foto: Brit Maria Tael

FC Flora poolkaitsja Vladislav Kreida üllatas tänasel mängu Nõmme Kalju vastu jalgpallisõpru uue soenguga. Täpsemalt selle puudumisega, sest ootamatul kombel oli Kreida pea sile nagu lambikuppel. Põhjuseks, tuleb välja väravalatt, millele ei õnnestunud piisavalt hästi pihta saada.

Flora treeningul otsustas üks seltskond nimelt korraldada lattilöömisevõistluse, mille kaotaja pidi end kiilaks ajama. Viimaseks jäi eelmisel nädalal A-koondises Valgevene vastu soliidse algkoosseisudebüüdi teinud Kreida. Ning meest sõnast, härga sarvest ja juukseid peast.

Jalgpalliliste küsimuste juurde liikudes oli kohtumine Kaljuga Kreida jaoks eriline põhjusel, et Henrik Pürgi 13. minuti punase kaardi järel tuli tal keskväljalt lahkuda ja võtta sisse koht keskkaitses, kus mängis lõpuni välja.

"Mul on mingi kogemus olemas. Kui kolm aastat tagasi Flora esindusmeeskonda tulin, siis keskväljal ruumi polnud ja treeningutel mängisin keskkaitsjana. Märten Kuusk oli hea partner ja aitas mind," sõnas Kreida. 

REKLAAM

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK