Krasnodar ja Salzburg pöörasid kaotusseisu võiduks, kuid kõik jäi lahtiseks (0)

Meistrite liigas on jõutud eelringidega play-off-faasi, kus edasipääseja ei selgu enam ühe kohtumisega, vaid kahe mängu kokkuvõttes. Algedu said teisipäeva õhtul kätte nii Krasnodar kui ka Salzburg, ent otsustatud pole kolmest väljakul käinud paarist üheski veel midagi.

Meistrite teekonnal olevad Praha Slavia ja Midtjylland leppisid avamängus 0:0 viiki, mis tähendab, et taanlastele ei ole sel hooajal Meistrite liigas ikka veel löödud ainsatki väravat. Samas peavad ka tšehhid tänama oma väravavahti Ondrej Kolarit, kes tegi teisel poolajal kolm väga olulist tõrjet.

Tel Avivi Maccabi läks tänu Dan Bitoni tabamusele kodus juba 9. minutil Salzburgi vastu juhtima, kuid sellega sai rõõm ka otsa. Kohe teise poolaja alguses viigistas Dominik Szoboszlai penaltist ning kui Masaya Okugawa lisas kaheksa minutit hiljem teisegai tabamuse, tähendas see, et nädala pärast toimuvas kordusmängus peab Maccabigi lööma vähemalt kaks väravat.

Venemaa lootusi hoiab elus Krasnodar, kes on jõudnud alagrupiturniirist ühe võidu kaugusele liigateekonda pidi. Algus võinuks kodumeeskonnale olla seejuures väga kehv, sest Dimitris Pelkasel oli juba 7. minutil kasutada penalti, värava keskele suunatud löögi tõrjus aga Krasnodari 21-aastane väravavaht Matvei Safonov.

Pooltunni möödudes parandas Pelkas küll vea ja viis PAOK-i ikkagi juhtima, ent seitse minutit hiljem andis prantslasest kohtunik Clement Turpin kodumeeskonnale penalti ja rootslane Victor Claesson viigistas. Turpini tegutsemist jälgis tänasel mängul seejuures kohtunike vaatlejana Uno Tutk. Võidu tõi Krasnodarile Remy Cabella tabamus 70. minutil.

Praha Slavia - Midtjylland 0:0

Tel Avivi Maccabi - RB Salzburg 1:2 (1:0)