Kožuhhovski: riietusruumis olid kõik näod tõsised ja mehed väsinud (0)

Roman Kožuhhovski. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kuressaare peatreener Roman Kožuhhovski ütles pärast võõrsil tehtud väravateta viiki Paide Linnameeskonnaga, et meeskond mängis hästi ja vääris punkti.

"Teenitud viik. Näitasime meeskondlikku ja distsiplineeritud mängu, kulutasime palju energiat ja vaimujõudu. Riietusruumis olid kõik näod tõsised ja mehed väsinud," lausus Kožuhhovski klubi kodulehele.

Kuressaare peatreener lisas: "Pidime mängima kaitses, sest esimene poolaeg kulutas palju energiat. Tundsin, et mõnda kohta oleks vaja tugevdada, aga meil on meeskonnas palju mikrotraumasid. [Rasmus] Saar, [Sander Alex] Liit ja [Otto-Robert] Lipp ei olnud valmis sada protsenti panustama. Mehed seda teadsid ja nii tuli neil pingutada mitme eest.“

Kožuhhovski hinnangul on vastastel tänavu nende kaitset keeruline murda, sest kogu meeskond sellele kaitsmisele pühendunud. "Teame, et igas mängus tulevad rasked olukorrad, kus peab eriti pingutama ja seepärast oleme sellisteks olukordadeks valmis."

REKLAAM

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK