Kostjakontroll | Kas suudad nimetada kõik vastased, kellele Vassiljev on koondise särgis värava löönud? (3)

Viimati löödud värava eest võitis Konstantin Vassiljev oma kuuenda Hõbepalli, mille sai kätte teenekalt fotograafilt Lembit Peeglilt. Hõbepalli annab välja Eesti Jalgpalliajakirjanike Klubi. Foto: Gertrud Alatare

Teisipäeval oleks pidanud Eesti koondis Lillekülas maavõistluseks väljakule jooksma, aga ei teinud seda. Kolmapäeval selgus, et Eesti rahvusesindust ei saa koroonaviiruse tõttu väljakul näha ka juunis. Peletame igatsust tunnikontrolliga.

Õigemini Kostjakontrolliga. Kas suudad nimetada kõik vastased, kellele Konstantin Vassiljev on koondise särgis värava löönud? 35-aastane Vassiljev on teadupoolest praegustest tegevjalgpalluritest Eesti koondise kõige resultatiivsem mängija, olles võrku sahistanud koguni 25 korral.

Huvitava tõdemusena tuleb välja, et 25 väravast 24 on tol hetkel mängus tabloole toonud kas viigi- või eduseisu. Ainult ühe korra on Kostja skoorinud siis, kui kaotusseis on vähemalt kaheväravaline. Paraku pole iga kord õnnestunud sellest Vassiljevi löödud väravast tabloole tulnud seisust kinni hoida, aga vähemalt teame, et poolkaitsja skoorib tõesti siis, kui seda kõige enam vaja on.

REKLAAM

SEOTUD LOOD
3 kommentaari

Kribenski   •  
(176.46.105.***)
22/25, Usbekistan ja Türgi meelde ei tulnud.
parool_on_123456   •  
(90.190.18.***)
Belgia jäi nimetamata sest tundus uskumatu, arvestades preagust belgia koondise taset :D
TheBroEx   •  
(82.131.40.***)
See Belgia on tõesti üks suur VAU! Varasemalt isegi mõelnud, et aastal 2009 võidame Belgiat 2:0. Ei olnud isegi mingi mega üllatus tolle aja kohta ja nüüd Belgia lihtsalt uskumatu arengu läbi teinud ja loputaksid meid igati pidi.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK