Koskor: siit on väga palju positiivset kaasa võtta, kui kaotus välja arvata (Lepistu: peame vaimse poolega tegelema) (0)

Foto: Liisi Troska

Tartu JK Tammeka tipuründaja Tristan Koskor ütles peale Tallinna FCI Levadialt üleminutite väravast saadud 2:3 kaotust, et kaotus on küll valus, kuid meeskond võib kahtlemata pea püsti koju minna ja nukrutsemiseks suurt põhjust ei ole.

Kuigi Tammeka mängis pea terve teise poolaja arvulises vähemuses, anti Levadiale väga väärikas lahing ning löödi ka kaks väravat. "Tõesti, väga kõva võitlus meie meeskonna poolt. Müts maha kõigi Tammeka poiste ees. Siit on ikka väga palju positiivset ka kaasa võtta, kui see tulemus välja arvata."

Tartlaste esimese värava vormistas just Koskor ise ning tema sõnul andis see võistkonnale korralikult indu juurde. "Eks see värav andis nii minule kui meeskonnale kõvasti jõudu juurde. Kui suudame ka kümnekesi väravaid lüüa, siis see on ikka väga hea näitaja."

Tammeka jaoks tulemus ikkagi pettumus, kuid Koskori sõnul võivad tartlased enda esituse üle uhked olla. "Nüüd tagasisõidul bussis on meil ilmselt selline negatiivne emotsioon, oleme kõik omaette, aga kui me analüüsime uuel nädalal neid mänge ja vaatame, kuidas me mängisime, siis ma arvan, et nägu läheb naerule tagasi. Siit on hea edasi minna!"

REKLAAM

Tammeka täna antud kõva võitlus näitas tõepoolest, et meeskond väärib kohta liigatabeli kuue parima hulgas. Koskor on veendunud, et nii ongi. "Täpselt nii peabki olema. See (kuues koht - toim.) on miinimum!"

Tallinna FCI Levadia kapten Brent Lepistu tõdes, et tema meeskonnal jääb puudu just vaimsest vastupidavusest, kuid sõnas, et tänane mäng visatakse nüüd peast välja ja keskendutakse järgmises kohtumises eesootavale Florale. "Liiga kõva (võitlus - toim.)! See, mis teisel poolajal toimus, on lubamatu. Ütleme nii, et see hooaeg on meil üle mägede läinud. Poisid peavad iseendale pähe vaatama. Keda sa kardad siin Eestis? Kümnemehelist Tammekat ei saa karta!" oli keskväljamees rahulolematu.

"Esimesel poolajal oli asi kontrolli all, aga peame vaimse poolega tegelema. Siiski ma arvan, et see räägib enda eest, kui me sital päeval raske mänguga suudame 3:2 võidu võtta, mitte ei lähe lihtsalt viigiga koju, siis see näitab, et me oleme õigel teel."

Levadia järgmine kohtumine leiab aset kolmapäeval, kui siinsamas Lillekülas minnakse vastamisi igipõlise rivaali ja tabeliliidri Floraga. "Väljakutse on suur. Nagu me teame, siis Flora (sel hooajal - toim.) suurte vastu on kõik mängud võitnud. Neil on tiitel sel aastal käes, meie jahime ikkagi teist kohta. Tulge kõik staadionile, tuleb vinge mäng!" kutsub Lepistu jalgpallisõpru üles kolmapäeval staadionile tulema.

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK