Koskor: ei tasu nüüd pilvedesse tõusta, veel olulisem mäng on ees (Zakarljuka: Tartu jättis meile vähe ruumi) (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Tartu Tammeka ründaja Tristan Koskor rääkis pärast 2:1 võitu Narva Transi üle, et meeskond tegi suurepärase esituse, kuid veel olulisema mängu eel tuleb jääda kahe jalaga maa peale.

"Väga hea emotsioon - võit Tamme staadionil Narva üle, kes on meist tabelis eespool. Tuleb siiski olla kahe jalaga maa peal, Pärnuga tuleb meil veel olulisem mäng, ei tasu pilvedesse tõusta. Aga muidugi väga hea mäng meeskonna poolt," kommenteeris kahe värava autor Koskor Soccernet TV-le.

Mis oli täna edu võti? "Ma arvan, et duellid ja hingestatus. Keerasime kõik duellid ja pisiasjad enda kasuks."

Täpse penaltilöögi kohta ütles Koskor: "Oli kerge närvikõdi, aga seekord läks sisse."

REKLAAM

"Ründaja toitubki väravatest. See tõstab enesekindlust nii meeskonnal kui ka minul endal. Lõin küll kaks väravat, aga [Sander] Kapper ja kogu meeskond tegid eeltöö. Eelkõige on see ikkagi meeskonna võit."

Millega Tammeka koondisepausi ajal tegeles? "Saime terve nädala treenida, treener sai meile ideid edasi anda."

Koskor tunnistas, et kolmekuuline võiduta seeria oli väga koormav. "Ma polnud sellises situatsioonis varem olnud ja ma ei sooviks sellist situatsiooni ühelegi jalgpallurile, see oli väga raske."

Transi poolkaitsja Aleksandr Zakarljuka: "Tahtsime võita, kuid Tartu mängis hästi. Oli 50:50 mäng, palju duelle, aga läks seekord nii. Me ei saanud palliga mängu käima, Tartu jättis meile vähe ruumi."

"Nad olid väga motiveeritud, võib-olla see aitas mängu nende kasuks kallutada."

Kas Trans jääb tabeli lahkulöömise ajaks kuuendale kohale, FC Kuressaarest ettepoole? "Vaatame, nendel on veel kaks mängu, ma ei tea. Tahame ikka mängida esikuuikus."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK