Koskor: derbihõngu oli küll - punased ja kõvasti võitlust (0)

Foto: Soccernet.ee

Tristan Koskor, Tartu Tammeka võiduvärava autor Viljandi Tuleviku vastu, hindas kahte meeskonda suures plaanis võrdseteks. Tammeka haaras Tuleviku käest viienda tabelikoha ning suure tõenäosusega jääbki see koht nende jagada.

"Olin õigel ajal õiges kohas, et i-le täpp panna. Mul on õnneks tiimikaaslased, kes mind toidavad," kiitis Koskor väravasöödu andnud Patrick Genro Veelmad.

Tulevik lõpetas mängu üheksakegi, aga pinge püsis lõpuni ja Tammeka hoidis 1:0 edust kinni. "Viljandi oli kange ja derbihõngu oli siin küll, punased ja kõvasti võitlust. Ma arvan, et me panime teiseks poolajaks just duellides juurde, esimesel poolajal me keskendusime natuke ka liialt kohtunikutööle," leidis Koskor.

"Hooaja lõpuni on veel pikk maa minna ja Viljandi pole üldsegi kehv meeskond. Nagu tänagi, esimene poolaeg kuulus neile ja teine poolaeg meile. Pigem on meil võrdsete lahing," ei pea ta tabelis veel midagi otsustatuks.

REKLAAM

Punaste kaartidega lõppenud olukorda kirjeldas ta nii: "Päris äge, action'it oli omajagu. Läbi siniste silmade olid küll [punased kaardid õigustatud]."

Tuleviku ründaja Kaimar Saag nentis, et võrdne mäng sai kurva lõpplahenduse: "Esimene poolaeg läks palju paremini, tekitasime palju võimalusi, aga teine poolaeg see värav Tammeka poolt tegi mängu päris lahtiseks ja ... selline jama juhtus lõpuks."

"Nii täpselt ma ei näinud, videopildis on parem vaadata, aga mis seal ikka - natuke keed üle ja tulevad sellised lollid otsused ... pea peab selge olema sellises olukorras," kirjeldas ta kukepoksi.

Tervikuna leidis ka Saag, et tegemist on võrdsete võistkondadega: "Võitluslik mäng, 50-50, mõlemal meeskonnal oli võimalusi, aga Tammeka oli lihtsalt ühes olukorras parem, lõid ära ja nii ta läks."

Täispikad intervjuud (alates 2:01:44):

SEOTUD LOOD
SEOTUD PILDID
SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK