Koroonakarika võitja Sander Laht sai kätte ootamatut sorti auhinna (0)

Intellektuaalne šõu. Just nii määratles Soccernet.ee kevadise videosaatesarja "Koroonakarikas 2020" Narva Transi kodulehekülg ja otse loomulikult oleme selle hinnanguga nõus! Pärast mõningat ootust sai selle koroona-oludest tingitud võistlussarja võitja kätte ka auhinna.

Kaks nädalat kestnud ja 16 Premium liiga jalgpalluri osalusel toimunud mälumänguvõistlus oli meie lugejate-vaatajate seas menukas. Veerandfinaali jõudsid kaheksa erineva klubi esindajad ning võidu võttis lõpuks FC Kuressaare kapten Sander Laht, kes alistas finaalis 3:2 Viljandi Tuleviku kolleegi Gerdo Juhkami.

Kui Soccernet.ee eelmisel nädalal FC Kuressaare treeningule läks, et Lahele auhind üle anda, arutasid kaasmängijad enne platsile suundumist isekeskis, et millist sorti ja kust tellitud karikas Lahele üle antakse. Meil oli varuks üllatus, sest auhind oli hoopis teist, mälumängule omasemat sorti. Täiendust sai Lahe raamaturiiul, kus asub nüüd kuus huvitavat jalgpalliraamatut.

Inglismaa juhtiva jalgpallitaktikaajakirjaniku Michael Coxi raamat "Zonal Marking" käsitleb tippjalgpalli viimase aja taktikalisi trende. Saksamaa tunnustatud kirjamehe Raphael Honigsteini "Klopp: Bring the Noise" avab Liverpooli 30-aastase tiitlipõua lõpetanud Jürgen Kloppi persooni.

REKLAAM

David Winneri "Brilliant Orange" on ühelt poolt jalgpalliraamat, aga teisalt hoopiski ülevaade Hollandi kultuurist ja ühiskonnast ning sellest, kuidas nad on jalgpalliga tihedalt läbipõimitud. Rory Smithi "Mister" tutvustab retke, mille käigus külvasid Inglismaalt teele läkitatud jalgpallisaadikud selle mängu seemet üle maailma ja lõid seeläbi vundamendi, millel kaasaegne jalgpall rajatud.

Kierav Theivami raamat "The Making of the Women's World Cup" kirjeldab rahvusvahelises naiste jalgpallis viimas(t)e aastakümne(te) jooksul aset leidnud hoogsaid ja murrangulisi sündmusi ning Hispaania jalgpalli(aja)kirjaniku Guillem Balague'i "Pep Guardiola: Another Way of Winning" on kaasaegset jalgpalli enim mõjutanud peatreeneri autobiograafia.

"Võidumõte küll alguses läbi ei käinud! Aga mälumängud mulle muidu väga meeldivad. Kui Saaremaale satun, siis vaatame vanaisaga koos "Eesti mängu" ja proovime vastuseid ära arvata," sõnas Laht.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK