Koppel: sellise publiku nimel mina ja mängijad elamegi (0)

Foto: Liisi Troska

Tartu Tammeka peatreener Kaido Koppel sõnas pärast Tallinna Kalevi 2:0 alistamist, et suure publiku ees mängimine andis lisamotivatsiooni.

"Sedasorti publiku nimel mina ja mängijad elamegi. Nad julgustavad ja toovad hea tunde  sisse, sellest on kindlasti palju kasu," kiitis Tammeka loots jalgpall.ee-le. "Meil oli tegelikult veel päris palju võimalusi värava ees ja mitmeid lahtiseid palle. Tekkol oli supervõimalus, oleks võinud näiteks nurka ära lükata."

Kas Tammeka on nüüd mudast väljas? "Kindlasti. Selle hooga on nüüd vaja edasi minna."

Tammeka järgmiseks vastaseks on Narva Trans. "Korralik vastane, selle aasta Eesti karikavõitja. Lihtsat mängu ei tule. Kolme päeva jooksul peame korralikult taastuma ja siis hea lahingu andma."

REKLAAM

Tallinna Kalevi peatreener Aleksandr Dmitrijev sõnas, et näppu lõigati taktikaga. "Katsusime võib-olla liiga kõrgelt vastase kinni panna ja see meil ei õnnestunud. Päris palju momente tekkis meie värava ees."

Järgmises voorus ootab Kalevit ees linnarivaal FC Flora ja kuigi paberil on vastane võimas, siis aukartust ei tunta. "Sportlane loodab kogu aeg. Esimesel minutil pole ju keegi veel väravat löönud. Igas mängus tuleb loota."

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK