Koppel: Pechteri hooaeg on läbi (1)

Kaido Koppel. Foto: Imre Pühvel

Tartu Tammeka peatreener Kaido Koppel rääkis pärast Tallinna Legionilt saadud 1:3 kaotust, et tervikuna oli mängupilt pigem hea, aga mõningad episoodid said saatuslikuks. Esiväravavaht Karl Johan Pechter sel hooajal enam väljakule ei jookse.

"Lasime endale lüüa liiga palju väravaid. Kaitsetöös tegid vastased parema esituse," ütles Koppel Soccernet.ee-le.

"Palliga mängisime viisakalt, selle koha pealt etteheiteid ei ole. Vastased olid täna kvaliteetsemad teatud otsustavates hetkedes, tänu sellele said nad preemiaks võidu. Ma kindlasti ei ütleks, et me tegime halva mängu. Mängisime lihtsalt mõndades episoodides halvasti. Resultaat võiks loomulikult parem olla, me peame kindlasti asjade kallal edasi töötama. Aga ma ei ütleks, et ma olen täiesti frustreerunud või et on midagi väga kohutavat. Mängupilt oli väga okei, aga teatud episoodides tulid eksimused sisse."

Selle nädala videosaates "Silm peale!" oli Koppel rääkinud, et abitreener Siim Valtnal on alati standardolukordadeks häid kombinatsioone varuks. Peatreener kinnitas, et tänane Tammeka värav (nurgalöögist) sündiski just ühest sellisest Valtna kombinatsioonist: "Siim oli trennis head tööd teinud ja see tehti ka mängus mängijate poolt väga hästi ära."

REKLAAM

Kolmapäeval vigastada saanud Tammeka põhiväravavaht Karl Johan Pechter enam sel aastal väljakule ei jookse. "Pechteril on hooaeg läbi, tal on vaja õlga opereerida," teatas Koppel.

Pechterit asendanud Carl Kaiser Kiidjärve tänase esituse kohta sõnas juhendaja: "Esimese värava olukorras oli tal Kevin Andersoniga kahe peale vaja olukord paremini lahendada. Sealt saab Kiidjärv õppida, aga muidu tegi ta ka väga häid tõrjeid, mis meid kõvasti aitasid."

Teisel poolajal väljavahetatud Andersoni kohta ütles Koppel: "Ma täpsemalt ei tea, aga põlve piirkonnas oli tal mingi probleem, mis ei lasknud tal enam sajaprotsendiliselt mängida."

SEOTUD MÄNGUD
1 kommentaar

nonoh   •  
(87.119.182.***)
kahju. Aga Kiidjärve võimalus ennast tõestada!

Kommentaari lisamiseks palun logi sisse või sisesta nimi ja kontrolltest.
FINAAL
Maailmameistrid! Noor Prantsusmaa parandas kahe aasta taguse vea
RISTNURK
KATARI PÄEVIKUD

Soccernet.ee Kataris!

Interaktiivne blogi ja vahetud muljed Eesti koondise reisilt Katari, kus kolme aasta pärast koguneb maailma jalgpalli koorekiht.

https://www.zone.ee/
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK