Koondistepausi lõpp tekitas enim ärevust PSG-s (0)

Eile lõppenud koondistepaus tõi kaasa halbu uudiseid juba nädala pärast Liverpooli võõrustavale PSG-le - sõprusmängudes said vigastada nii Neymar kui Kylian Mbappe.

Mbappe sai vigastada koduses 1:0 võidumängus Uruguay vastu. 19-aastane ründaja vahetati pingile esimese poolaja lõpus, kui kukkus õnnetult õla peale. Täna läheb Mbappe röntgeniuuringule, kuid esialgse diagnoosi kohaselt õlg liigesest välja ei läinud.

Brasiilia koondise talisman Neymar vahetati Inglismaal peetud mängus Kameruni vastu juba kaheksandal minutil välja hiljem mängu ainsa värava löönud Richarlisoni vastu.

Meeskonna arst Rodrigo Lasmar: "Ta tuli välja valu üle kurtes. Ta tundis ebamugavust ja vajab veidi aega, et hinnata seda ja teha uuringuid, kuid põhimõtteliselt pole see midagi tõsist." Seda, et vigastus ei ole midagi tõsist, kinnitas hiljem sotsiaalmeedias ka Neymar ise.

Roberto Mancini sai Itaalia koondise peatreenerina kolmanda üheväravalise võidu ning teise võidu, kus võiduvärav löödi üleminutitel. Kui oktoobris Rahvuste liiga raames Poolas kerkis kangelaseks Fiorentina kaitsja Cristiano Biraghi, siis eile õhtul USA vastu Interi ründaja Matteo Politano.

Viis aastat pärast koondisedebüüti lõi oma esimese värava Argentina särgis Serie A suurim väravakütt Mauro Icardi. Argentina võitis Mehhikot lõpuks 2:0.