Koondisesse naasev Anier lõpetas Lõuna-Koreas hooaja (0)

Henri Anier. Foto: Jana Pipar / Jalgpall.ee

Lõuna-Korea esiliigas pidas oma hooaja viimase mängu Henri Anieri koduklubi Suwon.

Suwon kohtus koduväljakul Bucheoniga ning külalised läksid 39. minutil mängu juhtima. Vaheajal tuli platsile ka mängu pingilt alustanud Anier ning 55. minutil Suwon viigistas. Bucheon võttis 72. minutist siiski 2:1 võidu.

Suwon lõpetas hooaja kümne meeskonna konkurentsis kaheksanda kohaga. Bucheonist, kes lõpetas hooaja neljandana ja pääses viimasena mängima üleminekumänge koha eest kõrgliigas, jäädi kaheksa punkti kaugusele.

Anieri arvele jäi sel hooajal 21 mängu, neli väravat, neli väravasöötu, kaks kollast kaarti ja üks punane kaart.